Oprawa ceremonii

Oprawa ceremonii pogrzebowej

 

   Zakład Pogrzebowy Piotr Kochanowski to wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych. Dokładamy wszelkich starań, aby oprawa ceremonii pogrzebowej w każdym przypadku była pełna piękna i dostojeństwa.     
   Uroczystości żałobne w każdym obrządku religijnym są przez nas realizowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły tak, aby pożegnać Zmarłego jak najbardziej godnie.

W przypadku uroczystości pogrzebowych świeckich zapewniamy poprowadzenie ich przez profesjonalnego Mistrza Ceremonii, który: – po uzgodnieniu z rodziną Osoby Zmarłej – wygłasza także mowę pożegnalną oraz podziękowanie dla uczestników pogrzebu.

Staramy się także wysłuchać i spełnić inne życzenia, jakie Państwo mają względem ceremonii żałobnej Bliskiej Osoby.

Każdy pragnie, aby chwile ostatniego pożegnania Bliskiej Osoby – które zapadają mocno w pamięć uczestnikom pogrzebu – podkreślały, jak ważny dla nas był Zmarły. Dlatego tak ogromną wartość posiadają różne zewnętrzne znaki naszej pamięci – takie jak oprawa muzyczna czy też fotograficzna. Dzięki współpracy Naszej firmy z zawodowymi muzykami i fotografami dajemy gwarancję, że te usługi pogrzebowe, jak wszystkie, są zawsze na wysokim poziomie. Zawsze też zapewniamy nagłośnienie na cmentarzu oraz dbamy o estetykę wokół grobu.